przeprowadzki-olsztyn.pl

Pod tym adresem internetowym (przeprowadzki-olsztyn.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, fryzjer Kraków. Generyczne adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy na pewno stosowną domenę, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc czynsz za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak opracowujecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem napisać treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zaintrygują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy zdjęcia z największych internetowych banków zdjęć. Naturalnie możesz przesłać naszej firmie swoje zdjęcia, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w przygotowanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom przygotowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 10 dni roboczych na spisanie wszelkich poprawek. Gratis skorygujemy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to szybko wykonać.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na swoim serwisie internetowym, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!