przeprowadzki-olsztyn.pl

Pod tym adresem internetowym (przeprowadzki-olsztyn.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Takie adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne pasujący adres, zawierającą najlepsze słowa kluczowe. Tylko skontaktuj się z nami!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza jedynie miesięczny abonament za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób wynajdziemy punkty, które zaciekawią przyszłych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy treści dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy fotografie z największych internetowych stocków zdjęć. Naturalnie możesz przekazać naszej firmie swoje ilustracje, pod warunkiem że masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich zmian. Bezpłatnie naniesiemy zmiany serwis.


8. Do kogo jest oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wyjaśnimy, jak to szybko zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!